Blog

Nowy Sphinx w Warszawie przy ul. Puławskiej

W Warszawie działa już kilkanaście restauracji Sphinx, a najnowszą otworzyliśmy przy ul. Puławskiej 543, w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców południowej Warszawy, Piaseczna i innych okolicznych miejscowości.

W samym lokalu przygotowaliśmy miejsca dla blisko 170 Gości. Podział Sali na strefy zapewnia komfortowe warunki i możliwość dobrania optymalnego stolika dla dowolnej liczby osób. Ciepłe dni możecie spędzić w przestronnym letnim ogródku przylegającym do restauracji, w którym pomieści się 120 Gości. Przy ogródku czeka na Was stojak na rowery, a także miska z wodą dla Waszych pupili.
Powierzchnia 250 m kw. sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez i spotkań. Restauracja jest też przyjazna dla rodzin z dziećmi, co przejawia się m.in. w wyznaczeniu strefy zabaw dla najmłodszych Gości, przy której rodzice mogą spokojnie zjeść, mając ich w zasięgu wzroku.

Restaurację urządziliśmy zgodnie z najnowszym standardem wystroju naszych lokali – nowoczesne wzornictwo przeplata się z akcentami orientalnymi i elementami charakterystycznymi dla restauracji Sphinx, jak np. kolorowe lampy z tykw.

Restauracja jest otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 10-22, a w piątki i soboty w godzinach 10-23. W ofercie znajdziecie oczywiście dania inspirowane kuchnią Libanu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *